Ubytování

Restaurace a penzion Karel IV.

 

Penzion Karel IV. se nachází v klidné části Karlových Varů a v bezprostřední
blízkosti centra města. Budova penzionu je nově postavená, a proto vám můžeme
nabídnout kvalitní ubytování v moderních a plně vybavených pokojích.

K ubytování nabízíme jak dvoulůžkové pokoje, tak i apartmán. Penzion je vhodný nejen pro jednotlivce, ale i pro celou rodinu.

Ceník

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nabízíme Vám možnost přespání Vašich psích mazlíčků za  150 Kč/ noc

Pozor změna!!!

Po dobu festivalu cena pokoje pro jednu osobu je 600Kč

Pokoj č.1

Pokoj č.2,3,4,5,6,7 Pokoj č.8

1 os. na pokoji 540kč
2 os. na pokoji 1000kč

1 os. na pokoji 440kč
2 os. na pokoji 800kč

1 os. na pokoji 540kč
2 os. na pokoji 800kč
3 os. na pokoji 1200kč
4 os. na pokoji 1600kč

 


Vybavení pokojů
Námi nabízené dvoulůžkové pokoje i  apartmán jsou moderního vzhledu, plněvybavené a v celém penzionu je možné využít připojení k internetu pomocí Wifi zdarma.Každý pokoj je vybaven následujícími zařízeními: samostatnou koupelnou s WC, Pokoje jsou orientováné na jih a sever.

 

Stravování
Restaurace a Penzion Karel IV. nabízí vlastní restauraci,  kde si určitě za přijatelné ceny vyberete z velké nabídky hlavních a minutkových jídel. posezení je možné jak uvnitř tak i na venkovní zahrádce.


 

Parkování
Součástí penzionu je bezplatné parkování pro hosty penzionu, parkování je umístěno v areálu penzionu s možností uzamčení hlavní brány.


 

Doprava
K dopravě po městě můžete využít auto nebo  městskou autobusovou dopravu. Zastávka autobusu je umístěna 1 minutu chůzí od penzionu V blízkém okoli se nachází půjčovna kol kde si můžete zapůjčit jízdní kola, nebo půjčovna kolečkových bruslí i s vlastní drahou dlouhou 6 km.